Про стан безпеки у торгівельних центрах Херсонщини розповів начальник ГУ Держпраці Віталій Берлим


5 квітня поточного року начальник Головного управління Держпраці у Херсонській області Віталій Берлим у прямому радіоефірі «Про це говорять» розповів яким чином здійснюється контроль стану безпеки у торгівельних і торгівельно-розважальних центрах Херсонщини з боку ГУ Держпраці.

Питання безпеки на великих промислових об`єктах завжди залишається актуальним, тому багато запитань було поставлено слухачами прямого ефіру.

Даючи відповіді, Віталій Берлим розповів про особливості проведення перевірок на таких підприємствах та які з них складають потенційну небезпеку для працівників та оточуючих найбільшою мірою. Насамперед, це підприємства нафтогазового комплексу, хлор- та аміако-використовуючі виробництва, які експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки та потенційно-небезпечні об’єкти.

Для торговельних та торговельно-розважальних підприємств з масовим перебуванням людей, на яких постійно або тимчасово перебувають 50 та більше осіб (середній ступінь ризику) встановлена періодичність перевірок – один раз на три роки, для решти торговельних підприємств (незначний ступінь ризику) – не частіше ніж один раз на п’ять років.

На завершення, начальник ГУ Держпраці наголосив, що проблеми виникають майже завжди під час експлуатації, при недотриманні норм, через так званий людський чинник — недбалість, несумлінність, неналежне виконання своїх обов’язків.  За цим повинні стежити державні органи, має бути чітка дисципліна, потрібно дотримуватися встановленого законом порядку — і тоді все буде добре.

Print Friendly and PDF

Останні новини