Готуємось до оздоровчого сезону – він повинен пройти безпечно


Питання підготовки до функціонування закладів оздоровлення та відпочинку на території Скадовського району у 2018 році обговорили учасники наради, яка відбулася 12 квітня під керівництвом голови Скадовської районної державної адміністрації. У заході взяли участь керівники та власники оздоровчих закладів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, представники контролюючих органів обласного рівня (санітарного, пожежного нагляду та нагляду з охорони праці).

На нараді виступила заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Херсонській області Оксана Овчарук та ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві, які безпосередньо стосуються безпечного функціонування оздоровчих закладів та баз відпочинку.

Зокрема, щодо законодавчих змін, які стосуються оформлення документів дозвільного характеру, а саме: дозволів Держпраці на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а також – декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Спеціаліст Головного управління Держпраці зосередила увагу присутніх на необхідності та порядку проходження навчання з питань охорони праці керівними та відповідальними особами закладів, працівниками, зайнятими на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці – електромонтерами, зварниками, персоналом, що обслуговує посудини під тиском, балони зі зрідженими та стисненими газами, тощо. Забезпечення працюючих засобами індивідуального захисту, зокрема – діелектричного захисту, утримання в безпечному та надійному стані електроустановок, будівель, споруд тощо.

Окрему увагу було приділено безпечному функціонуванню закладів дитячого оздоровлення та відпочинку. На всі запитання, яких чимало було у керівників оздоровчих закладів, було надано вичерпні відповіді.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини