У міському центрі зайнятості пройшов семінар з роботодавцями


24 квітня у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості  відбувся семінар з роботодавцями за участю заступника начальника Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області – Лесі Олішевко.

Посадовець зазначила, що основною метою таких зустрічей є забезпечення роботодавців інформацією та консультацією щодо найбільш ефективних засобів дотримання правових норм.

«Хочу наголосити, що Держпраці виконує не лише наглядову та контрольну діяльність, перш за все ми зорієнтовані на інформаційно-роз’яснювальній роботі. Тобто ми йдемо шляхом упередження виявлення правопорушення та їх вчасне усунення – це для нас і є важливий і такий бажаний результат!» — зауважила Леся Олішевко.

В межах семінару  йшлося про особливості застосування законодавства про працю, регулювання трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками та усі аспекти правильного оформлення трудових відносин. Водночас вона повідомила про відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю.

На останок, звертаючись до присутніх, фахівець наголосила, що дотримання трудового законодавства і законодавства про зайнятість є надійною гарантією стабільного і прибуткового бізнесу, який дозволить уникнути проблем та непорозумінь як з контролюючими органами, так і з найманими працівниками.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини