Херсонщина за захищене і здорове покоління!


24 квітня в прямому радіоефірі «Про це говорять» заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці Оксана Овчарук розповіла як саме відзначатиме Херсонщина Всесвітній День охорони праці. Так, Головним управлінням проводяться тематичні зустрічі з трудовими колективами за темою «Захищене і здорове покоління»,  відкриті уроки «28 квітня – Всесвітній День охорони праці» для школярів і студентів, кампанії «моніторингу рівня безпеки та гігієни праці молодих працівників», ярмарки-продажі (виставки-презентації) спецодягу, спецвзуття, інших засобів індивідуального захисту та ін.

За словами фахівця, така пропаганда виробничої безпеки не обмежується лише Тижнем охорони праці. За підтримки Державної служби України з питань праці нещодавно пройшов щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

На регіональному рівні  до Головного управління Держпраці у Херсонській області надійшло 1096 художній творів, що свідчить про усвідомлене та небайдуже ставлення дітей до проблем охорони праці у різних галузях трудової діяльності.

Разом з тим, подібні заходи є одним з найефективніших важелів впливу на зниження рівня виробничого травматизму на підприємствах області. Оксана Овчарук розповіла слухачам про основні причини виробничого травмування в області та наголосила: «Результати аналізу стану травматизму з початку поточного року свідчать, що зменшився рівень загального травматизму – на підприємствах Херсонщини постраждало 18 осіб, тоді як в першому кварталі минулого року виробничі травми отримали 20 працівників».

Фахівець ГУ Держпраці у Херсонській області звернула увагу і на стан безпеки підприємств області, зокрема безпеки на потужних виробництвах, які складають потенційну небезпеку для працівників та оточуючих. На щастя, упродовж останніх років в Херсонській області на об`єктах підвищеної небезпеки аварій не зафіксовано.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини