Начальник ГУ Держпраці нагородив лауреатів конкурсу «Охорона праці очима дітей»


27 квітня 2018 року, з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, начальник Головного управління Держпраці Віталій Берлим взяв участь в заході, що проходив під девізом «Захищене і здорове покоління» на базі Херсонської міської ради.

В заході, організований відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області, взяли участь  керівники та відповідальні особи з охорони праці підприємств м. Херсона та Білозерського району, представники депутатського корпусу Херсонської обласної ради і районів у м. Херсоні, фахівці робочих органів Фонду в області.

В своєму привітальному виступі Віталій Берлим наголосив на важливості популяризації серед молодого покоління культури безпеки праці, адже, як відомо, фундамент знань, закладений ще у шкільні роки супроводжує людину протягом усього її життя, у тому числі, у професійній діяльності.

Так, під час урочистого зібрання, відбулося нагородження лауреатів конкурсу «Охорона праці очима дітей». Від імені організаційного комітету начальник Головного управління привітав юних майстрів та вручив переможцям грамоти та приємні подарунки.

Подібні заходи є одним з найефективніших важелів впливу на зниження рівня виробничого травматизму на підприємствах області. Дитяча турбота і підтримка не може залишити байдужим жодного працівника і тим самим стимулює дотримуватися вимог виробничої безпеки, дбати про власне життя і здоров’я.

Дипломами були відзначені і найкращі працівники в сфері охорони праці.

На завершення семінар-наради, бажаючі поділилися досвідом як своєчасно та якісно навчати молоде покоління задля їхнього безпечного та стабільного майбутнього.

image image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини