У Києві пройшли урочистості до Дня охорони праці в Україні


27 квітня 2018 року в Києві відбулися урочисті заходи з нагоди Дня охорони праці в Україні, який відзначається 28 квітня.

Голова Держпраці Роман Чернега і посадовці Держпраці спільно з представниками Міністерства соціальної політики України, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України, редакції журналу «Охорона праці», громадських організацій та діти – переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» вшанували пам’ять загиблих на виробництві покладанням квітів до меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництві у парку «Відрадний».

Цей день надзвичайно важливий і для учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проводився під патронатом Держпраці і організатором якого є редакція журналу «Охорона праці».

Нинішнього року в конкурсі взяли участь понад 15 тисяч школярів із 23 областей України. Під час відбіркового туру регіональними журі було розглянуто понад 16 тисяч малюнків.

Цьогоріч Херсонщину представив новокаховчанин Архипов Кіріл (Дошкільний заклад — ЗОШ №2), який посів почесне ІІ місце у першій віковій групі, чим пишається вся область. На урочистій церемонії у Центрі дитячої та юнацької творчості переможців привітав і нагородив дипломами та цінними подарунками Голова Держпраці Роман Чернега.

Ще раз вітаємо переможців і з нетерпінням чекаємо нових цікавих робіт!

image image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини