На Херсонщині відбувся форум з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці


Сьогодні, 3 травня, відбувся обласний форум з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, організований виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування, за участю роботодавців, профспілок, органів Держпраці, що проводився на базі МКП «Виробниче управління водоканалізаційного господарства м. Херсон».

Цього року Всесвітній День охорони праці відзначається під девізом «Захищене та здорове покоління», тому метою  Херсонського форуму з охорони праці є  привернення уваги суспільства, особливо молоді,  до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля  формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері.

Відповідно до плану проведення заходів, форум розпочався з екскурсії на міські очисні споруди каналізації, які цілодобово очищують близько 47 000 м3 стоків. Учасники обласного форуму дізналися як саме відбувається механічне та біологічне очищення стічних вод. Крім цього, запрошені мали змогу відвідати полігон Херсонського водоканалу та побачити навчання з питань охорони праці, які постійно проводяться в міському комунальному підприємстві «Херсонський водоканал». Таким чином, показові навчання стали майданчиком для обміну досвідом між фахівцями з охорони праці.

Після екскурсій, згідно програми запланованих заходів, в актовій залі МКП «Херсонський водоканал» відбулося відкриття самого форуму. Зі своїм привітальним словом з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці до учасників форуму звернувся заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Володимир Бондарчук. Фахівець наголосив на важливості виховання підростаючого покоління культури охорони праці та необхідності дотримання вимог виробничої безпеки.

Про порядок організації роботи з охорони праці на об’єктах підвищеної небезпеки присутніх проінформував  начальник відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці Валерій Ігнатчик.

На завершення, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці було відзначено кращих фахівців Херсонщини у сфері охорони праці.

image image image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини