Ми пам’ятаємо, щоб перемагати!


9 травня, разом з тисячами херсонців, фахівці Головного управління Держпраці вшанували пам’ять воїнів, які захищали рідну землю від нацизму під час Другої світової війни.

Від площі перед Драмтеатром до Вічного вогню урочиста колонна з прапорами, портретами, квітами, пройшла на честь Великої Перемоги.

На мітингу перед присутніми виступили представники обласної та міської влади, представники військовослужбовців і ветеранських організацій.            Після урочистої частини була представлена ​​невелика концертна програма на військову тематику, після чого, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих і померлих учасників Другої світової війни і бойових дій на Донбасі. Військовослужбовці тричі відсалютували автоматними чергами.            Також, в парку Слави працювала традиційна польова кухня.            Військовослужбовці та активісти пошукового руху підготували виставку, на якій представили зразки зброї з зони АТО (в основному це — захоплене в боях трофейне озброєння), а також виявлені під час пошукових експедицій одяг, зброя та інше військове спорядження часів Другої світової війни.

 

image image
Print Friendly and PDF

Останні новини