Що таке безпечна нехарчова продукція — дізналися працівники «Епіцентру»


Головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Херсонській області провів семінар з працівниками гіпермаркету «Епіцентр», що знаходиться в м. Херсон.

Розповсюджувачі нехарчової продукції ознайомились з основними питаннями щодо вимог Законів України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції».

«Безпечна нехарчова продукція – це будь-яка продукція, яка за звичайних або обгрунтовано передбачуваних умов використання (у тому числі щодо строку служби та за необхідності введення в експлуатацію вимог стосовно встановлення і технічного обслуговування) не становить жодного ризику чи становить лише мінімальні ризики, зумовлені використанням такої продукції, які вважаються прийнятними і не створюють загрози суспільним інтересам.

Окрім того законодавство встановлює вимоги та визначає механізм здійснення державного нагляду та контролю за нехарчовою продукцією. Уведено новий вид перевірки – перевірка характеристик продукції» — наголосив  державний інспектор Головного управління.

У ході семінару, фахівець зазначив, що метою діяльності органів ринкового нагляду є забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз безпеці життя та здоров’ю людей, безпечні умови праці, захист прав споживачів (користувачів), захист довкілля та розповів присутнім особливості планових та позапланових перевірок.

На завершення, головний державний інспектор дав вичерпні відповіді на запитання учасників семінару.

Print Friendly and PDF

Останні новини