Торгівля на ринках має бути легальною!


З метою виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та подолання такого ганебного явища, як незадекларована праця, яка поширена у галузі торгівлі, фахівцями Головного управління  Держпраці у Херсонській області були відвідані ринки та ринкові містечки, розташовані у м.Херсоні. А саме, підприємство «Дніпровський ринок», «Автомобільний»,  «Будівельний», «Залізничний» ринки, ринок «ХБК», «Північний», «Таврійський», ринкові містечка «Центральний», «Норд-Сервіс», КП «Світанок» та інші, всього було відвідано 13 об’єктів.

В ході зустрічей  з керівниками та представниками адміністрацій ринків проводилась роз’яснювальна робота про переваги легального працевлаштування.

Зокрема, роботодавці були поінформовані про наслідки використання незадекларованої праці з наголосом на відповідальності, їм були роз’яснені  вимоги і процедура оформлення працівників, відповідно до норм чинного законодавства

Працівники дізнались про ризики і негативні наслідки у разі згоди на нелегальну роботу та отримання заробітної плати у «конверті», їм надавались консультації про порядок оформлення трудових відносин при працевлаштуванні.

Наприкінці зустрічей всім зацікавленим особам надавались контакти та розповідалось про необхідність, у разі наявності інформації про використання на торгових місцях нелегальних працівників, звертатися до Головного управління Держпраці у Херсонській області.

image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини