Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд перевірок щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей


На виконання витягу з протоколу №11 засідання Кабінету Міністрів України та доручення Міністерства соціальної політики України № 19949/0/1-18/0.2-2 від 06.04.2018р. з метою уникнення подій, що можуть мати значний негативний вплив на життя та здоров′я людей інспекторами Головного управління Держпраці у Херсонській області проводяться заходи державного нагляду (контролю) суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей: у торговельно-розважальних закладах, закладах освіти, лікувально-профілактичних та оздоровчих закладах, тощо.

Так, інспекторами управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ  Держпраці у Херсонській області були проведені позапланові перевірки щодо стану охорони праці у 10-ти торговельно-розважальних закладах (ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (5 магазинів) м Херсон, ПАТ «Нова Лінія» м. Херсон, ФОП Мамутова Л.О. (торговий центр) м Генічеськ, Генічеський районний будинок культури, Комунальне підприємство «Генічеський міський парк культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка» та ін.) та перевірено 7 закладів освіти та охорони здоров’я (Херсонський національний технічний університет, Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії, Херсонський  академічний обласний театр ляльок та ін.).

У ході проведення заходів було перевірено створення роботодавцями безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та безпечне використання працівниками засобів праці, забезпечення відповідного навчання працівників, регулювання взаємовідносин з охорони праці між підприємствами у випадку залучення до виконання робіт працівників інших підприємств та інше. Особливу увагу було приділено обізнаності працівників та їх уповноважених представників з питань охорони праці про можливі небезпечні ситуації та термінові заходи, які повинні бути вжиті для евакуації людей, надання першої медичної допомоги потерпілим, локалізації і ліквідації аварії або пожежі.

За результатами проведення перевірок інспекторами ГУ Держпраці у Херсонській області виявлено 367 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та видані роботодавцям обо’язкові до виконання приписи щодо усунення порушень.

Print Friendly and PDF

Останні новини