Головним управлінням Держпраці проведено ряд семінарів з питань охорони праці


Головним управління Держпраці у Херсонській області проведено ряд тематичних семінарів з працівниками структурних підрозділів Бериславської, Голопристанської та Білозерської райдержадміністрацій, районних установ та організацій.

Учасники семінарів ознайомились з основними питаннями щодо вимог Законів України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції», про сферу відповідальності Держпраці та про порядок ведення звернення споживачів (користувачів).  Крім цього, надані роз’яснення щодо здійснення моніторингу нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції, про порядок розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру.

В ході тематичних семінарів було наголошено, що метою діяльності органів ринкового нагляду є забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз безпеці життя та здоров’ю людей, безпечні умови праці, захист прав споживачів (користувачів), захист довкілля.  Під час семінарів, представникам різних установ та організацій надано вичерпні відповіді на запитання, що цікавили їх.

Print Friendly and PDF

Останні новини