Про Порядок розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру розповіли у Скадовську та Олешках


На базі районних державних адміністрацій м. Скадовськ та м. Олешки, Головним управлінням Держпраці у Херсонській області проведено семінари з питань охорони праці. До участі в заходах долучились районні лікувальні заклади.

Фахівці ГУ Держпраці проінформували про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, метою здійснення якого є вжиття обмежувальних заходів щодо продукції, яка при  використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні становить загрозу суспільним інтересам, чи яка в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам.

Акцентовано увагу учасників семінару на Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру. Так, лікувально-профілактичні заклади, до яких звернулися потерпілі внаслідок таких нещасних випадків, упродовж доби повинні надіслати письмове повідомлення про кожний нещасний випадок, що стався внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції до ГУ Держпраці у Херсонській області. Лікувально-профілактичні заклади також ведуть реєстрацію нещасних випадків у окремому журналі.

Заходи завершились активним обговоренням питань, що ставились до представників Головного управління Держпраці, на які було надано вичерпні відповіді.

Print Friendly and PDF

Останні новини