VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці 2018»


Нагадуємо, що 6-8 червня 2018 року відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці 2018», яку проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Участь у Конференції візьмуть представники державних органів виконавчої влади, міжнародні та вітчизняні фахівці з охорони праці провідних підприємств і сертифікаційних установ, науковці, експерти, національні виробники засобів індивідуального захисту.

Основною метою конференції є окреслення основних пріоритетів запровадження ризик-менеджменту та пов’язаної з цим імплементацією директив Європейського Союзу у законодавчому, науковому та практичному полі. Конференція передбачає проведення пленарних і секційних засідань, «круглого столу», а також практичних тренінгів.

Планується обговорення сучасного досвіду щодо управління ризиками на робочих місцях провідних компаній, формування позитивного поля з найкращих практик українських підприємств, що вийшли на європейський ринок чи наближаються до цього.

Запрошуємо представників підприємств, установ, організацій взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Охорона праці 2018». З питань участі звертатися до редакції журналу «Охорона праці» за тел./факс: (044) 559-19-51.

Print Friendly and PDF

Останні новини