Результати роботи за травень


Протягом травня 2018 року інспектори праці Головного управління Держпраці у Херсонській області здійснили 76 заходів контролю.

При інспекційних відвідуваннях у травні місяці виявлено 13 роботодавців, що допустили до роботи 135 працівників без належного оформлення трудових відносин. Відповідно, Головним управлінням Держпраці у Херсонській області винесено 64 приписи.

Інспектори праці Головного управління оперативно реагують на скарги і звернення, що надходять від працівників, права яких порушуються.Так, головними державними інспекторами надано 473 консультації та виконано 118 документів зі зверненнями.

Нагадуємо, що для уникнення сплати штрафних санкцій у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленного працівника, роботодавець має укласти з працівником трудовий договір, повідомити про прийняття особи на роботу державну фіскальну службу, виплачувати працівнику офіційну заробітну плату в повному обсязі, сплачувати за нього єдиний соціальний внесок.

Якщо Вам відомо про нелегальну працю та заробітну плату «в конвертах», просимо Вас повідомляти на «гарячу» лінію Головного управління Держпраці у Херсонській області за номером (0552) 49-06-30 або заповніть електронну форму повідомлення на нашому сайті  ПОВІДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮАнонімність гарантуємо.

Print Friendly and PDF

Останні новини