Офіційне працевлаштування — гарантія соціального захисту!


Актуальність проблеми легалізації зайнятості та заробітної плати на сьогодні зумовлена її масштабами та надзвичайно негативними і руйнівними наслідками. Тіньова зайнятість в Україні (використання праці найманих працівників без укладання трудової угоди й тіньова заробітна плата) в останні роки стрімко поширюється, охоплюючи значну кількість робочих місць на підприємствах, організаціях формального та неформального сектору економіки.

Головне управління Держпраці у Херсонській області продовжує проводити перевірки з метою детінізації зайнятості населення регіону. Так, упродовж минулого тижня, під час перевірок, у чотирьох суб’єктів господарювання було виявлено 31 неофіційно працевлаштований працівник.

Нагадуємо, що офіційне оформлення працевлаштування, в першу чергу, є гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Print Friendly and PDF

Останні новини