ГУ Держпраці провело ряд превентивних заходів з розгляду питань ринкового нагляду


Головним управління Держпраці у Херсонській області проведено ряд тематичних семінарів з працівниками структурних підрозділів Каланчацької, Голопристанської та Чаплинської райдержадміністрацій, районних установ, організацій та лікувальних закладів.

 Учасники семінарів ознайомились з питаннями ринкового нагляду та охорони праці. Державний інспектор Головного управління Держпраці зазначив на вимогах Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та довів до відома положення цього Закону щодо ринкового нагляду, що застосовуються до продукції, яка виготовлена виробником, або росповсюджується суб’єктом господарювання. Також надав роз’яснення вимог «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту».

До відома слухачів було доведено порядок повідомлень органів державного ринкового нагляду при виявленні лікувально-профілактичними закладами, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок споживання (користування) нехарчовою продукцією.

Відповідні превентивні заходи проводяться і в м. Херсоні. Так, для розповсюджувачів нехарчової продукції підприємств «Нова лінія» та «Строй-ка» проведені заходи з питань безпечності нехарчової продукції, особливостей планових та позапланових перевірок.

Метою таких семінарів  є забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз безпеці життя та здоров’ю людей, безпечні умови праці, захист прав споживачів (користувачів).

Print Friendly and PDF

Останні новини