У курортному місті Скадовськ використовується наймана праця без оформлення трудових відносин


17.08.2018 року начальник Головного управління Держпраці в області Берлим В.В. та інспектори праці провели інспекційні відвідування щодо виявлення неоформлених трудових відносин  суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у м. Скадовськ Херсонської області.

В ході проведення контрольних заходів закладів громадського харчування та відпочинку встановлено порушення в частині укладання трудових відносин.

Зокрема, в одному з розважальних закладів міста встановлено, що чотири працівника допущені роботодавцем до виконання робіт без укладання з ними трудових договорів.

На іншому об’єкті, роботодавець якого здійснює підприємницьку діяльність у сфері  громадського харчування зафіксовано чотирьох працівників з якими укладено цивільно-правові угоди на виконання робіт, що мають ознаки трудових відносин.

Наразі фахівцями Головного Управління відпрацьовуються матеріали інспекційних відвідувань та складаються відповідні документи для  вжиття заходів щодо притягнення роботодавців до відповідальності.

image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини