Підприємства – боржники доповіли про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати


25 вересня в приміщені Херсонської міської ради, за участю заступника начальника управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Олішевко Л.М., відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати в місті.

Засідання даної комісії зумовлено необхідністю посилення контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю, зокрема, з питань оплати праці. Таким чином, особлива увага приділяється стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї.

Участь в засіданні приймали підприємства – боржники: МКП «Херсонтеплоенерго», КП «Таврійський», ПАТ «Херсонська теплоелектростанція».

На порядку денному був розгляд перспектив погашення заборгованості із заробітної плати, а також обговорювалися шляхи вирішення проблемних питань, які були озвучені керівниками комунальних підприємств.

За підсумками засідання керівникам комунальних підприємств запропоновано вжити всіх можливих заходів, спрямованих на прискорення погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Крім того, фахівець Головного управління Держпраці у Херсонській області зазначила, що з метою соціального захисту працюючих громадян, роботодавці повинні усвідомлювати свою відповідальність перед законом та перед працівниками, і в подальшому дотримуватися вимог чинного законодавства в оплаті праці, своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, з урахуванням підвищення її мінімального рівня.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини