Головне управління Держпраці у Херсонській області наголошує на офіційному працевлаштуванні працівників


За дорученням Уряду (розпорядження від 05.09.2018 № 649-р) з 5 жовтня розпочинаються широкомасштабні перевірки роботодавців щодо офіційного працевлаштування працівників.

Перевірки здійснюватимуть Держпраці, ДФС, ПФУ, Нацполіція та інші центральні органи виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування.

Фахівці ГУ Держпраці у Херсонській області повідомляють, що вигідніше офіційно оформити працівника, аніж у випадку виявлення незадекларованої праці заплатити чималий штраф — 111 690 грн за кожного неоформленного працівника.

Крім того, звертаємося до працівників, які з певних причин досі працюють неофіційно. Доки Ви отримуєте «заробітну плату у конверті», роботодавець позбавляє Вас права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, гарантії на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві тощо. При цьому «нелегальний» працівник втрачає трудовий стаж. Відтак такі громадяни позбавлені соціального захисту при досягненні пенсійного віку.

З метою отримання консультації щодо належного оформлення трудових відносин звертайтесь до ГУ Держпраці у Херсонській області за тел. (0552) 49 06 30.

Print Friendly and PDF

Останні новини