Упродовж 9 місяців видано 151 дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин і механізмів


За 9 місяців поточного року відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Херсонській області видав 151 дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів устатковання підвищеної небезпеки.

Крім того, зареєстровано 200 декларацій відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

За цей же період року відділ надав 61 послугу з реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, відмовлено в реєстраційних діях щодо 7 технологічних транспортних засобів.

Більшість відмов в наданні цієї послуги були спричинені неякісним прийняттям документів від суб’єктів господарювання адміністраторами Центру надання адміністративних послуг.

У сфері ринкового нагляду проведено 16 планових перевірки нехарчової продукції. Разом з тим, проводиться постійна інформаційна робота з розповсюджувачами нехарчової продукції та споживачами щодо вимог законодавства з державного ринкового нагляду та змін до нього.

Значна частка роботи відділу в 2018 році припадає на розгляд заяв суб’єктів господарювання щодо продовження строку дії раніше виданих дозволів. Так, з початку року розглянуто 103 заяви. По результатах розгляду продовжено 89 дозволів, відмовлено у продовженні – 14.

Print Friendly and PDF

Останні новини