Семінари – консультації для роботодавців тривають


Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області активно ведуть інформаційно-роз’яснювальну роботу з робототавцями щодо найбільш ефективних засобів дотримання правових норм у сфері трудових відносин.

Так, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Херсонській області Надія Дудченко провела семінар для роботодавців, який відбувся в Каланчацькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості.

У ході семінару, інспектор пояснила роботодавцям, як краще підготуватись до «візиту» інспектора праці та надала роз`яснення з приводу найбільш поширених помилок з таких питань, як:трудові та цивільно-правові відносини; оплата відпусток і коригування середнього заробітку; нарахування та виплати індексації заробітної плати; за який період інспектор праці може накласти штрафи.

Крім того, інспектор зауважила, що Держпраці виконує не лише наглядову та контрольну діяльність, перш за все ми зорієнтовані на інформаційно-роз’яснювальній роботі. Тобто ми йдемо шляхом упередження виявлення правопорушення та їх вчасне усунення – це для нас і є важливий і такий бажаний результат

Наприкінці семінару, фахівець надала роботодавцям роз`яснення, щодо укладання трудових відносин із зовнішніми сумісниками.

Print Friendly and PDF

Останні новини