Допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено!


Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області проводять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу, консультують роботодавців щодо застосування законодавства про працю, щоб запобігти порушенням, за які доведеться сплачувати високі штрафи.

Разом з тим, інспектори праці беруть участь в нарадах, семінарах в установах і організаціях, на підприємствах, в публічних заходах, інформуючи роботодавців – про наслідки за допуск працівника на робоче місце без укладення трудового договору.

Так, з початку поточного року державними інспекторами проведено 1428 відвідувань роботодавців з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, зокрема щодо оформлення трудових відносин.

За результатами проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи протягом вересня-жовтня поточного року повідомлення про прийняття на роботу 17850 найманих працівників у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, подали 5919 роботодавців Херсонщини (за інформацією Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі http://kherson.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/356192.html).

Держпраці в котре зазначає, що роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, позбавляє їх на гідні і безпечні умови праці, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, офіційні відпустки.

Окрім того, за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат.

Print Friendly and PDF

Останні новини