Під час зустрічі з автоперевізниками говорили про запобігання дорожного травматизму


21 листопада, у приміщенні прес-центру Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбулася нарада, під час якої говорили про проблемні питання здійснення та ліцензування підприємницької діяльності у сфері пасажирських перевезень та вантажів, забезпечення якісної та безпечної роботи автотранспортних підприємств у зимовий період, а також про дотримання вимог з охорони праці під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів, на яких трапляються дорожньо-транспортні пригоди (ДТП).

У заході взяли участь представники Головного управління Держпраці у Херсонській області, Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, Управління патрульної поліції Херсонської області, а також 26 керівників та уповноважених представників суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері пасажирських та вантажних перевезень на Херсонщині.

Представники головних управлінь Держпраці та Державної фіскальної служби розповіли учасникам про можливі заходи із запобігання дорожнього травматизму та відповідальність за сприяння неоформленим трудовим відносинам на підприємствах автотранспорту.

Також, в ході дискусії начальник відділу нагляду в промисловості Головного управління Держпраці у Херсонській області Сергій Базіль наголосив на дотриманні вимог з охорони праці під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів на яких трапляються дорожньо-транспортні пригоди (ДТП).

Учасники зустрічі мали можливість висловити свої думки та практичні рекомендації щодо створення комфортних та безпечних умов пасажирам і водіям на дорогах нашої області.

Print Friendly and PDF

Останні новини