Головним управління Держпраці у Херсонській області розпочато перевірку ТОВ «ГЮНСЕЛ»


Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області, під головуванням заступника начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Оксани Овчарук, розпочато планову перевірку дотримання вимог законодавства з охорони праці та гігієни праці в регіональному підрозділі ТОВ «ГЮНСЕЛ», яка триватиме з 28 листопада по 11 грудня 2018 року.

ТОВ «ГЮНСЕЛ» здійснює діяльність за такими напрямами, як пасажирські перевезення, вантажні перевезення та міжнародна доставка. Представництва компанії розташовані в 60 містах країни, у тому числі у місті Херсон.

Так, у представництві таврійського краю працює 7 працівників, які обслуговують громадян за напрямком діяльності товариства.

Безперечно, основна мета перевірки – переконатись, що в ТОВ «ГЮНСЕЛ» створені усі умови для безпечної та нешкідливої праці цих працівників.

Фахівці Головного управління перевірять функціонування системи управління охороною праці, роботу служби охорони праці та організацію безпечного проведення робіт з обслуговування та експлуатації автомобільного транспорту, а також своєчасність та повноту проведення медичних оглядів.

У разі виявлення недоліків ТОВ «ГЮНСЕЛ» отримає обов’язкові до виконання приписи та матиме можливість їх виправити.

image image
Print Friendly and PDF

Останні новини