За круглим столом говорили про безпеку виконання дорожніх робіт в умовах погіршення погодних умов


З метою профілактики виробничого травматизму та дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час організації та при проведенні робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів в умовах погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період в приміщенні Нижньосірогозької державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему «Вимоги безпеки при виконанні дорожніх робіт».

Захід відбувся за участі головного державного інспектора управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Херсонській області Федора Подлєсного, начальника СРПП № 1 Нижньосірогозького ВП Каховського ВП ГУНП в Херсонській області Романа Угорчука, начальника Нижньосірогозького РСГУ ДСНС України у Херсонській області Андрія Конюха, начальника філії «Нижньосірогозький райавтодор» ДП «Херсонський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Олександра Коробкова та працівників філії.

У ході заходу Федір Подлєсний зазначив, що з метою профілактики виробничого травматизму під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів в умовах погіршення погодних умов необхідно неухильно дотримуватись вимог з охорони праці. Зокрема, використовувати засоби індивідуального захисту, попереджувальні знаки та огорожі, відповідне освітлення в темний час доби.

Також, фахівець звернув увагу присутніх щодо дотримання працівниками технологій виконання робіт та інших нормативно-правових документів з питань охорони праці, не допущення до роботи осіб, які не пройшли медичних оглядів, інструктажів і не мають відповідних посвідчень або перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Начальник Нижньосірогозького ВП Каховського ВП ГУНП в Херсонській області Роман Угорчук зазначив, що використання попереджувальних знаків під час проведення ремонтних та будівельних робіт автошляхів є обов’язковим. Представник поліції наголосив на ефективних заходах щодо розв’язання проблем, які виникають під час несприятливих погодних умов. Порушив питання щодо протидії «злодіям», які розкрадають попереджувальні знаки, кришки дорожніх люків та чавунні зливові решітки. Адже дії таких осіб призводять до аварій, травматизму людей, а інколи навіть і до летальних випадків.

Представник Нижньосірогозької філії ДП «Херсонський облавтодор» Олександр Коробков запевнив усіх присутніх щодо ведення відповідальними особами підприємства постійного контролю за забезпеченням вимог безпеки, зазначених у нормативно-правових актах з охорони та гігієни праці та в експлуатаційних документах. Зауважив, що на підприємстві організований кваліфікований нагляд за виконанням робіт та експлуатацією об’єктів тощо.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини