Семінари – консультації для роботодавців тривають


Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області активно ведуть інформаційно-роз’яснювальну роботу з робототавцями щодо найбільш ефективних засобів дотримання правових норм у сфері трудових відносин.

Так, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Херсонській області Світлана Луценко провела семінар для роботодавців, який відбувся у Новотроїцькцій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості.

На початку зустрічі директор районної філії поінформувала присутніх про послуги, які наразі надає районний центр зайнятостіі з добору персоналу та працевлаштування громадян, організацію тимчасових робіт, професійне навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників, отримання компенсації ЄСВ.

У ході заходу інспектор праці провела роз’яснювальну роботу про переваги офіційного працевлаштування та наголосила, що лише при належному ставленні до своїх прав усі майбутні працівники будуть забезпечені державними гарантіями:своєчасною виплатою заробітної плати, захистом від незаконного звільнення, гарантоване право на відпочинок, безпечні умови праці, оплата тимчасової непрацездатності.

Зокрема, фахівець наголосила на переваги укладання трудового договору перед цівільно-правовими угодами та зазначила, що роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, позбавляє їх на гідні і безпечні умови праці, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, офіційні відпустки.

Також, інспектор звернулась до роботодавців і закликала проявити відповідальне ставлення як до працюючих, так і до законів нашої держави і легалізувати працю усіх найманих працівників, та нагадала про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Під час спілкування надійшло чи мало запитань від присутніх, на які вони отримали кваліфіковані відповіді.

Print Friendly and PDF

Останні новини