З роботодавцями смт Сиваське обговорено питання щодо легалізації трудових відносин та правові аспекти здійснення державного контролю з питань праці


Важливим напрямом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин.

Так, минулого тижня, за участі головного державного інспектора відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Херсонській області Світлани Луценко відбувся виїзний захід для роботодавців Сиваської селищної ради Новотроїцького району.

На семінар-нараді розглядалося питання щодо легалізації трудових відносин та правові аспекти здійснення інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання інспектором праці.

Інспектор розповіла про комплекс заходів, які проводяться Головним управлінням з метою зменшення кількості випадків не задекларованої праці, та нагадала про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Світлана Луценко закликала роботодавців проявити відповідальне ставлення як до працюючих, так і до законів нашої держави і легалізувати працю усіх найманих працівників, та нагадала про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали кваліфіковані відповіді.

image image
Print Friendly and PDF

Останні новини