Підприємцям Херсонщини доведеться сплатити штрафні санкції на суму майже 3 млн гривень!


На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області продовжують проводити заходи контролю за суб’єктами господарської діяльності з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів.

Так, у грудні місяці поточного року, інспекторами праці Головного управління було проведено інспекційні відвідування суб’єктів господарювання в курортних містах Херсонщини, а саме м. Гола Пристань та м. Генічеськ.

В ході проведення контрольних заходів в м. Генічеську встановлено, що 7 суб’єктів підприємницької діяльності використовують найману працю 15 працівників без оформлення трудових відносин.

В м. Гола Пристань встановлено, що двоє підприємців, які займаються торгівлею, використовували найману працю 10 працівників без укладення трудового договору.

Наразі розглядається питання щодо накладення на суб’єктів господарювання фінансових санкцій відповідно до вимог ч.2 ст. 265 КУпАП.

Відтак, за кожного неоформленого працівника, підприємцям доведеться сплатити штраф у розмірі 111 тис. 690 грн та загальна сума штрафу становитиме 2 млн 792250 грн.

Зокрема, в літку цього року інспекторами праці вже проводились контрольні заходи в м. Генічеську, за результатами яких було встановлено, що 19 суб’єктів господарювання використовували роботу 49 працівників без належного оформлення трудових відносин.

Із зазначеного вбачаємо, що роботодавці курортних міст належних висновків не зробили та, в незалежності від сезону, продовжують використовувати працю неоформлених працівників, тим самим позбавляючи їх соціальних гарантій та гідної пенсії у майбутньому.

Print Friendly and PDF

Останні новини