З початку року Головним управлінням Держпраці у Херсонській області видано 185 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин і механізмів


За 11 місяців поточного року відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Херсонській області видав 185 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів устатковання підвищеної небезпеки.

Крім того, зареєстровано 234 декларацій відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

За цей же період року відділ надав 106 послуг з реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, відмовлено в реєстраційних діях щодо 11 технологічних транспортних засобів.

У сфері ринкового нагляду проведено 16 планових перевірок характеристик нехарчової продукції. Разом з тим, проводиться постійна інформаційна робота з розповсюджувачами нехарчової продукції та споживачами щодо вимог законодавства з державного ринкового нагляду та змін до нього.

Значна частка роботи відділу в 2018 році припадає на розгляд заяв суб’єктів господарювання щодо продовження строку дії раніше виданих дозволів. Так, з початку року продовжено 111 дозволів.

Print Friendly and PDF

Останні новини