Комунальне підприємство Херсонщини має заборгованість із заробітної плати у сумі понад півмільйона гривень


Головним управлінням Держпраці у Херсонській області проведено інспекційне відвідування Комунального підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради щодо дотримання норм трудового законодавства.

На момент інспекційного відвідування загальна кількість оформлених працівників становить 269 особи, які допускаються до роботи після укладання трудового договору, оформленого наказом директора підприємства, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу.

В ході перевірки встановлено, що заробітна плата працівникам на підприємстві за виконану ними роботу не виплачується та станом на 01.12.2018 року на підприємстві існує заборгованість із заробітної плати у сумі 546,0 тис. грн.

Інспектором праці складено акт про встановлене порушення, винесено припис та притягнуто керівника до адміністративної відповідальності за п. 1 ст. 41 КЗпП. Крім того, буде розглядатися питання щодо винесення штрафних санкцій на підприємство.

Головне управління Держпраці у Херсонській області наголошує, що відповідно до абзацу 4 ст. 265 КЗпП порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі – карається штрафом у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Print Friendly and PDF

Останні новини