Запрошуємо молодь Херсонщини до участі в конкурсі


Головне управління Держпраці у Херсонській області запрошує учнів та студентів віком від 6 до 18 років до участі у першому етапі VIIІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», який проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки. Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу. Детальні умови Конкурсу, критерії оцінювання конкурсних робіт описані у Положенні про VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці Україні у 2019 році.

Художні твори учасників для підбиття підсумків Конкурсу на Херсонщині необхідно надіслати до Головного управління Держпраці у Херсонській області не пізніше 2 березня 2019 року (м. Херсон, вул. Тираспільська, 1).

Важливо!

Малюнки повинні відповідати наступним вимогам:

– На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

– Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2.

– Роботи не потрібно оформляти рамкою, паспарту, наклейками тощо.

– На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити розбірливо українською мовою:

назву роботи;

прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адрес (при наявності);

сферу діяльності батьків;

назву навчального закладу;

прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Роботи, що посядуть І, ІІ і ІІІ місця у першому відбірковому турі Конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками. Художні твори переможців, які посядуть І місце будуть надіслані до ДП Редакція журналу «Охорона праці» для участі у фіналі Конкурсу.

Довідки за телефоном прес-служби Головного управління: (0552) 49-23-86 (Юлія Галицька).

Print Friendly and PDF

Останні новини