Знову аутстаффінг: рішенням суду підтверджено правомірність накладення штрафів на роботодавців за неоформлених працівників


За використання праці трьох неоформлених працівників (використання найманої праці на підставі договору аутстаффінгу) в квітні 2018 року постановою Головного управління Держпраці у Херсонській області було накладено штраф у сумі 335 070 грн на фізичну особу-підприємця.

Того ж місяця, за аналогічною справою, постановою Головного управління Держпраці у Херсонській області було накладено штраф у сумі 223 380 грн на іншу фізичну особу-підприємця, яка фактично допустила до роботи без оформлення трудових відносин 2 (двох) працівників.

Роботодавці, не погоджуючись з цим, звернулися до суду з позовами про визнання протиправними та скасування постанов начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області про накладення штрафу.

Судами першої та апеляційної інстанції позови фізичних осіб-підприємців до Головного управління Держпраці у Херсонській області про скасування постанови про накладення штрафу відхилено.

Так, роботодавцям доведеться сплатити фтраф у загальній сумі 558 450 грн. На сьогодні судові рішення набрали законної сили.

З текстом судових рішень можливо ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77825403 та http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/78624312.

Print Friendly and PDF

Останні новини