Головним управлінням Держпраці у Херсонській області розпочато перевірку системи аптек «Крок»


Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області, під головуванням начальника Головного управління Віталія Берлима, розпочато перевірку дотримання вимог законодавства з питань праці та гігієни праці в системі аптек «Крок», яка триватиме з 5 по 18 лютого 2019 року.

Фахівці Головного управління перевірять функціонування системи управління охороною праці, організацію безпечної роботи посудин, що працюють під тиском, систем газопостачання, своєчасність та якість проведення медичних оглядів працівників.

Крім того, головним державним інспектором відділу експертизи умов праці буде перевірено додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства про зайнятість населення та працевлаштування осіб з інвалідністю.

«У місті Херсон налічується 20 підрозділів системи аптек «Крок». Інспекторами Головного управління Держпраці у Херсонській області буде проведено перевірку в усіх підрозділах, аби переконатись, що в них створені усі умови для безпечної праці працівників», — зазначив Віталій Берлим.

image image
Print Friendly and PDF

Останні новини