Фахівцями Головного управління Держпраці у Херсонській області проведено навчання для інспекторів праці ОТГ Херсонщини


Сьогодні, в Головному управлінні Держпраці у Херсонській області організовано семінар-навчання для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад Херсонщини. У рамках семінару учасники ознайомилися зі специфікою роботи в напрямку контролю за додержанням трудового законодавства.

Навчання розпочалося з вручення посвідчень інспектора праці новопризначеним працівникам, які провадитимуть контрольно-наглядову діяльність щодо додержання законодавства про працю. Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Тамара Франкевич закцентувала увагу на важливості поставленого перед інспекторами праці завдання.

Фахівці Держпраці роз’яснили представникам об’єднаних територіальних громад області основні напрямки державного контролю з питань праці, підстави та порядок здійснення інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання. Особливу увагу приділено виявленню неоформлених трудових відносин між роботодавцями та працівниками.

Окремо учасники семінару ознайомилися з правами суб’єктів господарювання і, встановленими законодавством, заборонами для інспекторів. Звісно, що поза увагою присутніх не залишилася й передбачена за порушення відповідальність роботодавців, зокрема як метод подолання неоформленої праці в Україні.

Насамкінець обговорено процес розгляду справ про накладення штрафних санкцій за порушення законодавства про працю суб’єктом господарювання, який використовує найману працю.

Підводячи підсумки семінару Тамара Франкевич підкреслила, що проведений захід був напрочуд змістовним та вичерпним. Вона побажала новопризначеним інспекторам праці успіху та натхнення у виконанні своїх професійних обов’язків.

Print Friendly and PDF

Останні новини