За використання неоформленої праці підприємцю загрожує штраф понад 600 тисяч гривень


Інспекторами праці Головного управління Держпраці у Херсонській області проведено інспекційне відвідування фізичної особи – підприємця, який здійснює діяльність у сфері надання послуг з перевезення на території м. Нова Каховка .

В ході контрольного заходу встановлено, що роботодавець використовував найману працю п’яти працівників, які виконували роботу водіїв без належно оформлених трудових відносин. Всі працівники надали інспекторам пояснення.

За порушення трудового законодавства роботодавцю загрожує штраф у розмірі 125 тис. 190 грн за кожного неоформленого працівника, а саме 625 тис. 950 грн.

Головне управління Держпраці у Херсонській області наголошує, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Print Friendly and PDF

Останні новини