Дотримання трудового законодавства – основне питання семінар-наради з головами ОСББ Херсонщини


Сьогодні, в приміщенні виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні раді відбулась семінар-нарада з головами правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – голова правління ОСББ).

На порядок денний були винесені питання стосовно дотримання основних вимог законодавства щодо забезпечення надійної і безпечної експлуатації будинків, а також норм трудового законодавства, адже у випадку використання найманої праці голова ОСББ вже набуває статус роботодавця.

Захід відбувся за участю заступника начальника управління з праці — начальника відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Херсонській області Ірини Кравець.

Так, під час заходу Ірина Кравець розповіла присутнім про важливість укладання трудового договору, про порядок проведення інспекційних відвідувань та повноваження інспектора праці під час здійснення контрольних заходів. Особливу увагу доповідач звернула на фінансові санкції за порушення законодавства про працю, які у зв’язку із підвищенням розміру мінімальної заробітної плати з початку 2019 року значно зросли.

Print Friendly and PDF

Останні новини