За використання неоформленої праці підприємцю доведеться сплатити штраф у сумі 250 380 гривень


Минулого тижня головним державним інспектором праці Головного управління Держпраці у Херсонській області було проведено інспекційне відвідування фізичної особи – підприємця, який надає послуги у сфері фітнесу.

Під час інспекційного відвідування виявлено, що роботодавець допустив до роботи двох осіб, без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу.

Відтак, за допущення до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин підприємцю доведеться сплати штраф у сумі 250 380 грн.

Головне управління Держпраці у Херсонській області звертається до роботодавців  належним чином оформляти трудові відносини з працівниками, щоб уникнути застосування штрафних санкцій. Штрафи за порушення норм законодавства з праці значні і можуть повністю зруйнувати бізнес, побудований роками. Тож радимо ще раз звернутися до норм КЗпПУ та законів, що регламентують трудові відносини. Часто дешевше дотримуватися норми закону, аніж сплачувати штрафи.

Головне управління Держпраці у Херсонській області в котре зазначає, що роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, позбавляє їх на гідні і безпечні умови праці.

Окрім того, за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат.

Print Friendly and PDF

Останні новини