Проведено інформаційний семінар для голів правління ОСББ міста Херсона


В рамках проведення заходів до Дня охорони праці в Україні у 2019 році, на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27, інспектором відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Херсонській області Наталією Погорєловою було проведено інформаційно-консультаційний семінар для голів ОСББ міста Херсона.

Під час семінару Наталія Погорєлова доповіла про основні вимоги нормативно-правових актів щодо безпечної експлуатації газового господарства, проаналізувала стан аварій, нещасних випадків на підприємствах Херсонської області під час використання газу у побуті, причини та обставини нещасних випадків.

Зокрема, проаналізувавши минулорічні нещасні випадки, інспектор звернула увагу на необхідність професійного обстеження димових та вентиляційних каналів атестованими фахівцями із застосуванням сертифікованих засобів вимірювальної техніки, адже часто мешканці будинків не знають про їх реальний стан та не підозрюють про потенційну небезпеку, яка ховається в них.

У підсумку, присутні подякували за здобуті знання, які відтепер допоможуть правильно та безпечно побудувати роботу ОСББ відповідно до вимог чинного законодавства.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини