Ринковий нагляд Херсонщини: спільний досвід органів державної влади


Сьогодні, в рамках проведення заходів до Дня охорони праці в Україні, який цьогоріч має гасло «Безпечне та здорове майбутнє праці», фахівці Головних управлінь Держпраці, Держпродспоживслужби та інші представники територіальних органів державного ринкового нагляду Херсонської області зустрілись за круглим столом.

В ході дискусії фахівці говорили про взаємодію органів ринкового нагляду у роботі національної інформаційної системи взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, стан її впровадження та функціонування в різних органах державного ринкового нагляду, а також про проблемні питання, що виникають під час здійснення заходів державного ринкового нагляду.

Начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Херсонській області Петро Кравченко акцентував увагу на основні положення Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», а також на розбіжності, що можуть виникати у разі його застосування.

Усі присутні під час засідання обмінялися своїм досвідом щодо проведення перевірок характеристик нехарчової продукції, місць її розташування та реалізації.

image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини