Головне питання сьогодення упередження ДТП та підвищення рівня безпеки пасажирських перевезень


В рамках проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається щорічно 28 квітня, та в цьому році проводиться під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», начальник Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Володимир Скрипнюк провів семінар-нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Іксора» щодо упередження ДТП та підвищення рівня безпеки пасажирських перевезень.

У ході семінару звернуто увагу присутніх на проведення інструктажів з безпечного керування транспортними засобами при незадовільному стані автомобільних доріг, з впливу тактико-технічних характеристик транспортних засобів і їх зв’язок з елементами активної, пасивної, протиаварійної, післяаварійної та екологічної безпеки; призначення відповідальних за безпеку руху, та їх кваліфікацію.

Зроблено акцент на посиленні контролю за виконанням вимог до зовнішнього і внутрішнього спорядження транспортних засобів вимогам нормативних документів з безпеки руху і пожежної безпеки; проведення технічних оглядів транспортних засобів перед виїздом на лінію; професійному відбору й медичному контролі за здоров’ям і станом водіїв перед рейсом.

Зокрема, Володимир Скрипнюк підкреслив залежність забезпечення безпеки дорожнього руху від масової підготовки населення до участі в цьому процесі, маючи на увазі, що переважна більшість ДТП виникає у результаті порушень правил дорожнього руху безпосередніми його учасниками, які не зуміли або не захотіли правильно відреагувати на ситуацію, яка виникла на дорозі.

Він зазначив, що за даними Департаменту патрульної поліції протягом 2018 року в Україні у дорожньо-транспортних пригодах загинуло 3 350 особи це майже кожен день на дорогах гине понад 9 чоловік. Біля 28 000 осіб отримали травми. Всього за 2018 рік відбулося 135 000 ДТП.

«При незадовільному стані автомобільних доріг водіям транспортних засобів слід бути надзвичайно обачними та обережними. Відповідальним особам здійснювати посилений контроль за технічним станом транспортних засобів, їх конструкцією, укомплектованістю у відповідності до вимог нормативних документів», — наголосив Володимир Скрипнюк.

Довідково: ТОВ «Іксора» є одним із засновників Херсонської обласної організації автоперевізників. Підприємство здійснює міські, внутрішньообласні, міжобласні та міжнародні перевезення. Близько 50 відсотків маршрутів пов’язано з виконанням державної програми «Сільський автобус». Кваліфіковано здійснюються одноразові перевезення дітей.

На сьогодні транспортний парк складає більше 90 автобусів. Колектив становить понад 150 осіб. Штат укомплектований інженерно-технічними працівниками, які мають відповідну вищу, профільну освіту. Всі вони протягом багатьох років працюють в галузі автомобільного транспорту, мають відповідний досвід у забезпеченні безпеки дорожнього руху.

Print Friendly and PDF

Останні новини