Головним управління Держпраці у Херсонській області розпочато перевірку ТОВ ФІРМА «УНІВЕРСАЛ – ЕКСПО»


Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області розпочато перевірку щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ ФІРМА «УНІВЕРСАЛ – ЕКСПО», яка триватиме з 6 по 17 травня поточного року.

ТОВ ФІРМА «УНІВЕРСАЛ – ЕКСПО» здійснює діяльність щодо вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Так, на підприємстві працює 128 осіб, які виконують свої обов’язки за напрямком діяльності товариства.

Фахівці Головного управління перевірять функціонування системи управління охороною праці, роботу служби охорони праці та організацію безпечного проведення робіт з обслуговування та експлуатації електроустановок, склади для зберігання та відвантаження сільськогосподарської продукції, об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд, тощо.

Під час наради з керівництвом товариства заступник начальника відділу нагляду в промисловості Сергій Базіль наголосив на обов’язковому оформлені нарядів-допусків. Зокрема, він зазначив, що заборонено допускати до виконання робіт підвищеної небезпеки працівників без відповідних інструктажів.

Крім того, фахівець акцентував увагу на дотриманні вимог безпеки під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт, робіт на висоті, робіт в сільськогосподарському господарстві та на автомобільному транспорті, безпечної експлуатації електроустановок напругою до і вище 1000В.

Print Friendly and PDF

Останні новини