З початку року на Херсонщині виявлено 264 працівника, які працювали без належного оформлення трудових відносин


Головне управління Держпраці у Херсонській області активно веде роботу щодо виведення заробітної плати з тіньового сектору та забезпечення легалізації роботи найманих працівників. Відтак, посадовці постійно проводять інспекційні відвідування та беруть участь у превентивних заходах.

Так, з початку року державними інспекторами з праці проведено 265 інспекційних відвідувань з питань трудового законодавства та встановлено 68 суб’єктів господарювання, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин.

Виявлено 264 працівника, які працювали без належного оформлення трудових відносин, а саме:

— 43 осіб виконували роботу на підставі цивільних договорів, які мають ознаки трудового договору;

— 193 осіб – без укладення трудового договору;

— 28 осіб — допущені до роботи без повідомлення ДФС.

З початку поточного року головні державні інспектори з праці взяли участь у проведенні 43 семінарів з питань трудового законодавства.

Нагадуємо, що для уникнення сплати штрафних санкцій у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленного працівника, роботодавець має укласти з працівником трудовий договір, повідомити про прийняття особи на роботу державну фіскальну службу, виплачувати працівнику офіційну заробітну плату в повному обсязі, сплачувати за нього єдиний соціальний внесок.

Print Friendly and PDF

Останні новини