Представникам агропромислового комплексу Херсонщини розповіли про важливість офіційного оформлення трудових відносин


В рамках реалізації інформаційного етапу щодо запобігання використанню незадекларованої праці державні інспектори з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів відвідали аграріїв в селах Корсунка, Піщане та Обривки Новокаховського району Херсонської області, де провели інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Одним з основних питань, на яких акцентувалась увага під час проведення зустрічі, було важливість офіційного оформлення трудових відносин роботодавців з їхніми найманими працівниками. Також йшлося про необхідність дотримання інших норм трудового законодавства, серед яких дотримання строків виплати заробітної плати, мінімальних гарантій при здійсненні її виплат, встановлення тривалості робочого часу згідно з чинними нормами, надання оплачуваної відпустки, створення належних умов праці, дотримання законодавства при працевлаштуванні неповнолітніх, тощо.

За результатами проведеного заходу, між аграріями та представниками контролюючого органу відбувся конструктивний діалог, у ході якого посадовці ГУ Держпраці наголосили: укладання трудового договору гарантує і роботодавцеві, і його найманому працівнику захист їхніх законних прав та інтересів.

image image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини