Інформаційно-консультативна робота з роботодавцями Херсонщини


На базі Херсонського міського центру зайнятості головним державним інспектором проведено інформаційно-консультативну роботу з роботодавцями стосовно дотримання норм трудового законодавства.

Так, на початку сезонних робіт, найпоширенішим питанням що турбує роботодавців Херсонщини є порядок оформлення трудових відноси з неповнолітніми особами.

«Трудовий договір з неповнолітнім укладається, обов’язково, у письмовій формі. Не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. На кожному підприємстві, в установі, організації має вестися спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, із зазначенням дати їх народження», — наголосила інспектор з праці.

Стосовно оплати праці неповнолітніх фахівець зазначила наступне: «Заробітна плата працівникам молодше вісімнадцяти років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи».

Серед інших питань, які цікавили роботодавців були: гарантії працівників призваних на строкову військову службу, оплата праці, яка виконувалась у нічний час, святкові та вихідні дні.

На всі питання інспектор надала вичерпані відповіді.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини