Про стан виробничого травматизму на підприємствах, в організаціях та установах Херсонської області протягом січня-червня 2019 року


У І півріччі 2019 року на підконтрольних Головному управлінню підприємствах кількість постраждалих на виробництві в результаті нещасних випадків зменшилась на 9 осіб.

Так, у січні-червні 2019 року травмувалось 30 робітників, в  аналогічному періоді минулого року — 39.

 

 

За віком постраждалі на виробництві:

  • до 30 років – 1 особа;
  • до 50 років – 12 осіб;
  • 50 і старше – 17 осіб.

З числа потерпілих визначимо:

  • 15 працівників підприємств, установ і організацій, які зареєстровані у м.Херсоні;
  • по 2 особи, що є працівниками підприємств, установ і організацій, які зареєстровані у м. Олешки, м. Каховка, Чаплинському районі та м. Київ;
  • по 1 працівнику підприємств, установ і організацій, які зареєстровані у м. Івано-Франківськ, м. Скадовськ, м. Нова Каховка, м. Таврійськ, м. Гола Пристань, смт Нововоронцовка та смт Високопілля.

Також визначимо осіб чоловічої статі – 16, та жіночої статі – 14.

 

Станом на 30.06.2019 року Головним управлінням проведено двадцять одне спеціальне розслідування нещасних випадків під час яких постраждали 22 працівники.

У звітному періоді 2019 року зареєстровано два нещасних випадки із смертельними наслідками, за підсумками роботи спеціальних комісій були визнані пов’язаними з виробництвом, в результаті яких загинуло троє працівників.

Внаслідок природної смерті на робочому місці у звітному періоді померли десять осіб, за  шість місяців 2018 року – дев’ятнадцять.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини