Профілактика виробничого травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства Херсонщини


З метою запобігання виникнення нещасних випадків на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства, суб’єктів господарювання інших галузей, на об’єктах яких виконуються земляні роботи, роботи у колодязях, котлованах, траншеях, закритих просторах фахівцями Головного управління Держпраці у Херсонській області проведено семінар на тему: «Запобігання виникнення нещасних випадків на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства».

Участь у превентивному заході взяли керівники та інженера з охорони праці підприємств водопровідно-каналізаційного господарства Херсонщини.

В ході семінару фахівці Головного Управління Держпраці у Херсонській області провели аналіз нещасних випадків, їх причин та наслідків, а також навели приклади найбільш поширених порушень, які призводять до настання подібних ситуацій.

Зокрема, серед переліку питань, які обговорювались під час семінару, особливу увагу вони звернули на забезпечення працівників засобами колективного та індивідуального захисту, наявність та справність вентиляційних систем і технологічного обладнання, своєчасність проведення медичних оглядів працівників.

Також доповідачі зауважили, що у разі настання нещасного випадку, потрібно повідомити протягом доби Головне управління Держпраці у Херсонській області, з метою якісного проведення розслідувань, своєчасного встановлення причини та обставини, а також щоб не допустити виникнення подібних випадків надалі.

Наостанок фахівці наголосили, що відсутність нещасних випадків позначається на професійній активності працюючих, на моральному кліматі в колективі, а отже і на ефективності та продуктивності праці.

image image
Print Friendly and PDF

Останні новини