Новокаховським представникам служб таксі роз’яснювали про легалізацію найманої праці


На базі Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведено робочу зустріч з керівниками місцевих служб таксі стосовно легалізації найманої праці, своєчасності та повноти сплати податків і зборів.

Захід відбувся за участю головного державного інспектора з питань праці Наталі Іванової, фахівців ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, керівника Новокаховської місцевої прокуратури Олександра Король та заступника міського голови Новокаховської міської ради Олега Тарабака.

Так, інспектор з питань праці повідомила присутнім, що через високий рівень тіньової зайнятості держава втрачає доходи, які можна було б спрямувати на реалізацію програм соціально-економічного розвитку регіонів, підвищення добробуту громадян.

«З метою забезпечення гідних умов праці, роботодавець має укласти з працівником трудовий договір, повідомити про прийняття особи на роботу державну фіскальну службу, виплачувати працівнику офіційну заробітну плату в повному обсязі, сплачувати за нього єдиний соціальний внесок», — зазначила Наталя Іванова.

Крім того, фахівець наголосила: «Неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. Адже тільки легально оформлений працівник, який, відповідно, матиме достатньо страхового стажу, отримає право на гідну пенсію».

Print Friendly and PDF

Останні новини