Суб’єктів господарювання торговельної галузі поінформовано щодо легалізації зарплати


Головним державним інспектором з питань праці Аліною Байрак проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань легалізації заробітної плати та дотримання норм трудового законодавства.

Під час відвідування інспектор праці роз’яснювала роботодавцям норми трудового законодавства. Зокрема, наголошувалось на важливості правильного оформлення трудових відносин з працівниками, ведення достовірного обліку виконуваної працівниками роботи, додержання вимог законодавства про оплату праці тощо.

Також одним із питань, які цікавили роботодавців, було створення нових робочих місць.

Відтак, фахівець роз’яснила, що суб’єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних строком не менше ніж на два роки за направленням територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини