Підприємців Херсонської області нагороджено відзнаками


День підприємця в Україні відзначається у першу неділю вересня. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05 жовтня 1998 задля відзначення важливості цього сектору економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Так, сьогодні, в Херсонській обласній державній адміністрації відбулось урочисте відзначення Дня підприємця.

У ході святкового заходу начальник Головного управління Держпраці у Херсонській області Віталій Берлим нагородив відзнаками найкращі підприємства з питань охорони праці: фермерське господарство «Інтегровані агросистеми», м. Гола Пристань (переробка сількогосподарських продуктів) та акціонерне товариство «Гідросталь», м. Нова Каховка (виробництво будівельних конструкцій для енергетики).

Підприємства нагороджені за результатами планових перевірок, враховуючи високий рівень промислової безпеки, відсутність виробничого травматизму та впровадження сучасних стандартів охорони праці.

«Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв’язок, інші галузі економіки.

Підприємці Херсонщини – це енергійні, ініціативні люди, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти. Своєю невтомною працею вони створюють умови для власного добробуту, а також активно сприяють поступальному розвитку нашого міста та держави в цілому», — зазначив Віталій Берлим.

Разом з тим, він долучився до привітань: «Щиро вітаю вас з професійним святом та бажаю невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!».

image image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини